Eksperci od Optymalizacji Konwersji i Growth Marketingu z 10 Letnim Stażem

Spędziliśmy ponad 8032 godzin zwiększając konwersję oraz wzrost u naszych klientów co przełożyło się na ponad 10,8 mln przychodu
POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM

Co powinieneś o nas wiedzieć?

Co nas odróżnia od typowych agencji marketingowych:

Tylko doświadczeni eksperci

Każdy z członków naszego zespołu posiada przynajmniej 8-letni staż pracy w roli ekspertów po stronie agencji, ekspertów in-house oraz niezależnych ekspertów od optymalizacji.

fa-

Ograniczona liczba projektów

Zależy nam na jakości naszej pracy, dlatego uważnie selekcjonujemy projekty, którymi się opiekujemy. Ograniczając ich liczbę, gwarantujemy, że Twój projekt otrzyma maksimum naszej uwagi i ponadprzeciętne rezultaty.

fa-

228 000 PLN

228 000 PLN to średni wzrost miesięcznych przychodów jaki udaje nam się wygenerować w ciągu 4 miesięcy od momentu rozpoczęcia pracy nad projektem klienta.

et-

2,7 mln PLN

2,7 mln PLN to średni dodatkowy przychód ze sprzedaży jaki udaje nam się wygenerować w trakcie 12 miesięcznej współpracy  z naszymi klientami.

et-

100% Danych, 0% Zgadywania

100% decyzji opartych na danych, 0% zgadywania i strzelania – pracujemy w zdyscyplinowanej metodologii, która wyznacza kierunek naszych działań. Jeżeli jakiś nasz pomysł nie ma oparcia w badaniach lub danych nie jest wart naszej uwagi.

material-

Potwierdzone Kompetencje

Kompetencje naszych ekspertów potwierdzają liczne, prestiżowe certyfikaty uznawane przez ekspertów na całym świecie w branży, jak na przykład CLX Institute Certified Optimizers

Co mówią nasi klienci?

Zespół Conversion Hackers to zaangażowani fachowcy o imponującej wiedzy, zarówno marketingowej, jak i technicznej. Dzięki współpracy z nimi nasza witryna jest skuteczniejsza, co wyraźnie odzwierciedla się w statystykach i danych. Polecam te usługi każdemu, kto chce przyspieszyć rozwój swojego biznesu.

Marcin Warzocha, CEO, Nakrywamy.pl

Rezultaty, które dostarczamy w procesie optymalizacji:

Roczny wzrost przychodów w mln PLN

%

Wzrost wsp. konwersji

%

Nowych leadów

%

Skuteczność w dowożeniu celów

Nasz zespół ekspertów

Szymon Grzesiak

Szymon Grzesiak

Growth Marketing Expert

Webmaster i specjalista ds. marketingu efektywnościowego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w SEO oraz w pracy nad kampaniami płatnymi. Współpracował z Klientami zróżnicowanej wielkości i działających w różnych branżach.

Marek Juszczyński

Marek Juszczyński

Ekspert od Optymalizacji Konwersji i Growth Marketingu

Założyciel Conversion Hakers, a także ekspert od optymalizacji konwersji i growth marketingu z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy ze startupami, e-commercami i firmami technologicznymi z sektora B2B. Wieloletni dyrektor marketingu w Piwik PRO oraz Clearcode.

Nasze kompetencje potwierdzają

Umów się na Darmową Konsultację

Chcesz zwiększyć konwersję lub pobudzić swój marketing do wzrostu? Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów żeby dowiedzieć się jak możemy pomóc w rozwoju Twojego e-biznesu